אולם אירועים יוקרתי בצפון

לאחר הצעת החתונה המרגשת, ההסכמה המרגשת והריגוש שבשחזור הרגע הזה שוב ושוב בפני בני המשפחה, החברים ולמעשה כל אדם שהיה מוכן לשמוע זאת, אתם עמלים על תכנון החתונה. זה הרגע שבו עליכם למצוא אולם אירועים יוקרתי בצפון, לבחור צלם, לחפש את ה-שמלה וה-חליפה ועוד כל כך הרבה החלטות גורליות עבור האירוע הגורלי והחשוב.

המדריך להפקת חתונה 100ממת

קודם כל, נשמו עמוקות. אתם לא חייבים לבלות את תקופת תכנון החתונה בלחץ אינסופי. פנו לעצמכם זמן לנוח ולהתפנות אחד לשנייה ברוגע ובשלווה בתקופה המסעירה הזו כדי לא לאבד את העשתונות. ערכו את הסידורים הרצויים בזמנים הנוחים לכם או מצאו זמן לעשות זאת בהדרגה. אין צורך לסגור את כל ההחלטות החשובות בשבוע אחד. והנה מספר טיפים נוספים:

  • ערכו רשימת מוזמנים – זה הזמן לשבת יחדיו, יחד עם ההורים ולהתחיל לערוך את רשימת המוזמנים. אם אתם חובבי הפקות ואירועים גרנדיוזיים, כנראה שחתונה רבת משתתפים תהיה מנת חלקכם. אם אתם מעוניינים לערוך חתונה אינטימית וסמלית יותר, זה בסדר גמור לוותר על החברים מכיתה א' שלא ראיתם בעשרים השנים האחרונות.
  • בחרו את המועד הנוח והרצוי ביותר – פתחו יומנים ובדקו את התאריכים המועדפים עליכם. נסו לפחות לצמצם זאת למספר חודשים בהתחשב לעונה המועדפת עליכם. חתונות בחורף בדרך כלל זולות יותר מחתונות בשיא העונה הלוהטת, עונת הקיץ כמובן. חשוב להתחשב גם באורחים שלכם. אם אתם סטודנטים, התחשבו בתקופת הלימודים ובמבחנים ובעבודות החשובות והעדיפו לעשות זאת בסוף שנת הלימודים או להימנע מליפול על מבחן חשוב.
  • החליטו על התקציב – אל תפלו למחשבה שכדי להפיק חתונה יוקרתית, יש צורך לבזבז הון עתק. חתונה יוקרתית תלויה באווירה הרצויה ובדגשים הקטנים והיצירתיים שהופכים אותה למיוחדת כל כך. בחרו תקציב משוער ועגלו אותו מעט כלפי מעלה. כך תהיו זמינים וערוכים לחריגות בתקציב.

בחירת האולם

בהתאם לדגשים הללו, תוכלו להתחיל לחפש אחר אולם אירועים יוקרתי בצפון. אולם האירועים במבצר יחיעם מאפשר לכם לערוך חתונה מיוחדת במינה. החתונה הזו תיראה כחתונה אבירית שנערכת מאות שנים קודם לכן. מבצר יחיעם הינו גן לאומי מוכרז המושך אלפי מבקרים מדי שנה אשר מגיעים להתרשם מפנינת החמד ההיסטורית.