אירוע חברה בגן אירועים

מעוניינים לקיים אירוע חברה בגן אירועים? בחירה נהדרת! הנה מספר טיפים שיאפשרו לכם לקיים אירוע חברה בלתי נשכח שיעלה את רף הסטנדרטים לשנה הבאה.

המדריך להפקת אירוע חברה מוצלח

  1. נגישות לנכים – במידה שקיימים נכים בין העובדים שלכם, חשוב לבחור במקום שיספק נגישות. וודאו זאת היטב עם נציגי גן האירועים ובקשו מהם שישלחו תמונות או אף רצוי לגשת למקום האירוע ולברר זאת מראש.
  2. כשרות – במדינתנו רוב האוכלוסייה נוטה להעדיף אוכל כשר מסיבות מובנות מאליהן. לכן, הקפידו לוודא עם גן האירועים כי הם אוחזים בתעודת הכשרות המתאימה.
  3. בר משקאות – אירוע מוצלח הוא אירוע שבו המוזמנים מרגישים בנוח ומצליחים לשבור את הקרח זה עם זו. אירוע מוצלח יותר הוא אירוע שבו הקרח לא קיים מלכתחילה, משום שהוא נמצא בכוסותיהם של המוזמנים המשיקים לחיים. וודאו עם גן האירועים מהם המשקאות האלכוהוליים המסופקים והאם יש אפשרות לשנות את התפריט במידה שאתם זקוקים לכך.
  4. בר מתוקים – הקינוח ישמח לבב אנוש, לכן נוכחותו של בר מתוקים תשמח את האווירה ותבטיח לכם כי האירוע יתחיל, יימשך ויסתיים בטעם טוב! טעים!
  5. תקליטן – דיג'יי הוא מתכון מנצח, בייחוד אם אתם מעוניינים להעביר את האירוע אל רחבת הריקודים בשלב כזה או אחר. בדקו האם גן האירועים מספק לכם שירותי תקליטנות. במידה שכן, חשוב לקבוע את רשימת ההשמעה המוזיקלית מראש על מנת שהאירוע יתקיים באווירה טובה, עליזה וחגיגית שתתאים לקהל.
  6. חנייה או לחלופין שירותי הסעות – חשוב מאוד לוודא כי קיימת חנייה מוסדרת שתמנע מהעובדים שלכם לחפש שעות על גבי שעות חנייה פנויה. מאידך, בייחוד כאשר קיים בר אלכוהול, רצוי לספק לאורחים אפשרויות הגעה חלופיות. שירותי הסעות יבטיחו לאורחים שלכם כי הם יוכלו להשתכר מבלי חשש. זכרו, SAFETY COMES FIRST!
  7. קייטרינג – גני אירועים אחדים מציעים שירותי קייטרינג ואילו אחרים מאפשרים לכם להיעזר בשירותי קייטרינג חיצוני. כך או אחרת, עליכם להתאים את הקייטרינג להעדפות הקהל. קיימות אפשרויות רבות – קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי, קייטרינג אסייתי, קייטרינג איטלקי ועוד.