גני אירועים בצפון הארץ

רגע לפני שבחירת ליבך תתהלך לחופה, יפהפייה ונוצצת, מלווה בהוריה ורגע לפני שבחיר ליבך ישבור את הכוס וכל היקרים לכם יקפצו עליכם בחיבוקי שמחה ואיחולי מזל טוב, עליכם להתמודד עם רשימת משימות ומטלות ארוכה (ומלחיצה, בואו נודה בכך) הכוללת בין היתר גם חיפוש אחר אולמות או גני אירועים בצפון הארץ. המדריך הבא יסייע לכם להקל על כאבי הראש הנלווים לתכנון חתונה.

המדריך למתחתנים – בחירת האולמות או גני האירועים

קודם כל, חשוב לנשום עמוק ולהבין כי תכנון האירוע המרגש ביותר בחייכם יכול להתנהל על מי מנוחות. אף אחת לא רוצה להתגלות ככלה מהגיהינום (באנגלית הושרש ביטוי מיוחד: Bridezilla המשלב בין הכלה ל-GODZILLA, מפלצת מסרט יפני מפורסם) שמטילה טרור וזורעת אימה מהלחץ.

שבו בנחת, פתחו יומנים ומצאו זמן לעבור על הסידורים הרצויים (אתה, כן אתה, צריך לעזור לבת זוגתך בארגון ובהפקת החתונה. זוהי לא החתונה שלה בלבד, אלא של שניכם) ומצאו את הזמן הנכון להתפנות לחופש זוגי ורומנטי שבו תתרחקו מכל הארגונים ותטעינו את המצברים לקראת המשך ההכנות.

לאחר מכן, חשוב להתחיל בתכנונים:

  • החליטו האם אתם רוצים הפקה יוקרתית ורבת משתתפים או חתונה אינטימית, מצומצמת ומוקפדת יותר.
  • התייעצו עם ההורים לגבי רשימת המוזמנים. קחו בחשבון שזו החתונה שלכם, כך שאתם צריכים להתחשב בהם אך לא להתפשר על הרצונות וההעדפות שלכם.
  • בחרו תאריכים משוערים. שימו לב, אם אתם מתכננים להתחתן בתקופות העמוסות יותר, רצוי למצוא מספר תאריכים שכן אחד מהם עשוי להיות תפוס.
  • החליטו על גודל התקציב.
  • התחילו במשימת חיפוש גן האירועים שיתאים הן לסדר גודל התקציב, לסדר גודל המוזמנים ולרשימת התאריכים הנוחים לכם.
  • גני אירועים אחדים מספקים קייטרינג ואילו אחרים מאפשרים להזמין קייטרינג חיצוני. זה הזמן להחליט על הקייטרינג הרצוי לכם בהתאם להעדפותיכם ולהעדפות המוזמנים. קבעו מועד לטעימות (יאמי!)

מבצר יחיעם – לחתונות קטנות עד גדולות מהחיים

גן אירועים במבצר יחיעם מספק תפאורה נהדרת ומרעננת, שונה לחלוטין מאולמות ומגני אירועים אחרים. המבצר הצלבני מוקף בנוף גלילי עוצר נשימה ומרהיב, עשיר בגוונים ירוקים. המקום המושלם לחובבי טבע שאינם מעוניינים להתפשר על היוקרה והנוחות.