חתונה מדהימה בגן אירועים

גן אירועים מספק תפאורה מושלמת לחובבי הטבע שמתקשים לחשוב על היותם תקועים באולם סגור למשך כל זמן האירוע. חובבי טבע הנהנים מתחושת החירות, השחרור והחיבור לאימא אדמה, ייהנו במיוחד מהפקת חתונה מדהימה בגן אירועים בה החופה תיערך תחת כיפת השמיים.

הנה כל מה שעליכם לדעת על חתונה בגן אירועים

הנוף עוצר הנשימה יספק תפאורה נהדרת לחתונה שלכם. כך תוכלו לבחור בנוף גן האירועים האהוב עליכם:

  • נוף הים – אל מול נוף הגלים ולצליליהם המרגיעים, תביטו אחד לשנייה בעיניים ותקדישו את אהבתכם בטבעת זו. גני אירועים השוכנים על נוף הים נהיו פופולאריים מאוד ומספקים תפאורה מרשימה, יוקרתית ומרגיעה.
  • יער – הנוף המסתורי והעשיר בגווני הירוק יתאים לחובבי הטבע. הבריזה האוורירית, העצים האיתנים וקרני השמש (או הכוכבים המנצנצים) הניבטים מבעד לענפים המסתעפים יבטיחו לכם תפאורה ייחודית ומעצימה.
  • מבצרים ומצודות – נראה שככל הזמן מתקדם, כך אנחנו נהנים לעצור את הזמן או לחזור אל העבר ההיסטורי. לכן, מבצרים ומצודות יספקו תפאורה היסטורית מיוחדת במינה ושונה מתפאורות חתונה רגילות וסתמיות. המבצר האיתן הבנוי מלבנים מחוספסות יספק תצפית מרהיבה שבה הזמן קפא מלכת.

ממשיכים בהכנות – בחירת שירותי הקייטרינג

לאחר שבחרתם את גן האירועים, אתם צועדים נרגשים (או חוששים) אל עבר שלב ההכנות הבא. אין ספק כי אוכל מהווה את אחד הרגעים המרכזיים באירוע ולכן ניתן לטעון (בפה מלא ואחד) כי החתונה צועדת על קיבת המוזמנים!

במידה שבה גן האירועים מספק קייטרינג או במידה שתיאלצו לבחור בשירותי קייטרינג חיצוניים, חשוב להתאים את התפריט עבור הסועדים שלכם על סמך העדפותיהם והעדפותיכם. קייטרינג בשרי הינו המבוקש ביותר שכן הוא משביע, יוקרתי וטעים. קייטרינג חלבי מקובל גם כן (בייחוד בחתונות המתקיימות בשעות היום המוקדמות יותר). קייטרינג אסייתי כובש בסערה גם את ישראל ונפוץ יותר ויותר בקבלות הפנים ומאפשר לאורחים ליהנות מיחידות סושי טעימות ומגוונות. רק אל תשכחו לנגב בסויה או בטריאקי.

גן אירועים מבצר יחיעם – חתונה של היום באווירה יוקרתית של פעם

גן האירועים במבצר יחיעם משקיף אל עבר הנוף הגלילי הירוק והמרשים ומבטיח לכם חתונה יוקרתית, מפוארת וייחודית במיוחד.